کسب درامد انلاین

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی-راهای کسب درامد از اینترنت

06:091130

به نام خدا

در این مقاله از سری مقاله های راه های کسب درامد از اینترنت به آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند راه کار در پیش داریم ما در این پست می خواهیم راهکار ساده تر و ارزان تر را به شما اموزش دهیم .برای این کار شرکت ها و افراد بسیاری هستند که با دریافت هزینه این کار را برای شما انجام می دهند ولی شما لازم نیست برای شروع راه اندازی کسب وکار انلاین خودتان هزینه بالای صرف کنید راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیازمند هیچ تخصص خاصی نیست و شما باید چند مرحله ساده پشت سر بگذارید تا صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید که نیاز به مکان خاصی ندارد وحتی میتوان از منزل انرا اداره کرد.

این اموزش مخصوص راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس و افزونه ووکامرس می باشد.

وردپرس چیست و چگونه با ان سایت ایجاد کنیم؟

اموزش نصب ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

 

1.ثبت دامنه

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی

 

برای ثبت دامنه باید کلمه ثبت دامنه را در گوگل سرچ کنید و از میان شرکت های ارائه دهنده خدمات ثبت یک گزینه را انتخاب کنید البته بهتر است بای ثبت دامنه به سایت 

ایرنیک مراجعه کنید.

نکته//سایت ایرنیک مخصوص ثبت دامنه.ir می باشد.

این مقاله را هم مطالعه کنید:

آموزش نحوه ایجاد حساب کاربری و ثبت دامنه در ایرنیک

پس از ثبت نام دامنه مورد نظر خود را از قسمت قبت دامنه ثبت کنید هزینه مربوط به ثبت دامنه از 4 هزار تومان تا 7هزار تومان متغییر است البته در ایرنیک حدو7هزار تومان است.

2.خرید هاست مناسب

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی

هاست به فضایی میزبانی سایت شما گفته می شود برای خرید هاست میتوانید همانند ثبت دامنه کلمه خرید هاست را در گوگل سرچ کنید و از میان شرکت ها یکی را به دلخواه انتخاب کنید و پس از ثبت نام هاست خودرا با توجه به نوع ان که میتواند هاست اشتراکی ,هاست مخصوص وردپرس ,هاست مخصوص ووکامرس و…باشد راسفارش دهید از جمله معرفترین شرکت هاس ارائه دهنده خدمات میزبانی وب یا هاستینگ میتوان به هاست ایرانایران سرورپارس پکمیزبان فاپارس سرور  اشاره کرد.

قیمت انواع هاست بسته به نوع ان از 20 هزار تومان شروع شده تا 200هزار تومان متغییر است.

اموزش انتخاب هاست مناسب برای فروشگاه اینترنتی

 

3.تهیه وردپرس و افزونه ووکامرس

به نام خدا در این مقاله از سری مقاله های راه های کسب درامد از اینترنت به آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید. برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند راه کار در پیش داریم ما در این پست می خواهیم راهکار ساده تر و ارزان تر را به شما اموزش دهیم .برای این کار شرکت ها و افراد بسیاری هستند که با دریافت هزینه این کار را برای شما انجام می دهند ولی شما لازم نیست برای شروع راه اندازی کسب وکار انلاین خودتان هزینه بالای صرف کنید راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیازمند هیچ تخصص خاصی نیست و شما باید چند مرحله ساده پشت سر بگذارید تا صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید که نیاز به مکان خاصی ندارد وحتی میتوان از منزل انرا اداره کرد. این اموزش مخصوص راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس و افزونه ووکامرس می باشد. وردپرس چیست و چگونه با ان سایت ایجاد کنیم؟ اموزش نصب ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس 1.ثبت دامنه برای ثبت دامنه باید کلمه ثبت دامنه را در گوگل سرچ کنید و از میان شرکت های ارائه دهنده خدمات ثبت یک گزینه را انتخاب کنید البته بهتر است بای ثبت دامنه به سایت  ایرنیک مراجعه کنید. نکته//سایت ایرنیک مخصوص ثبت دامنه.ir می باشد. نحوه ایجاد حساب کاربری و ثبت دامنه در ایرنیک پس از ثبت نام دامنه مورد نظر خود را از قسمت قبت دامنه ثبت کنید هزینه مربوط به ثبت دامنه از 4 هزار تومان تا 7هزار تومان متغییر است البته در ایرنیک حدو7هزار تومان است. 2.خرید هاست مناسب هاست به فضایی میزبانی سایت شما گفته می شود برای خرید هاست میتوانید همانند ثبت دامنه کلمه خرید هاست را در گوگل سرچ کنید و از میان شرکت هایکی را به دلخواه انتخاب کنید و پس از ثبت نام هاست خودرا با توجه به نوع ان که نمیتواند هاست اشتراکی ,هاست مخصوص وردپرس ,هاست مخصوص ووکامرس و...سفارش دهید از جمله معرفترین شرکت هاس ارائه دهنده خدمات میزبانی وب یا هاستینگ میتوان به هاست ایران-ایران سرور-پارس پک -میزبان فا-پارس سرور اشراه کرد. قیمت انواع هاست بسته به نوع ان از 20 هزار تومان شروع شده تا 200هزار تومان متغییر است. اموزش انتخاب هاست مناسب برای فروشگاه اینترنتی 3.تهیه وردپرس و افزونه ووکامرس بعد از تهیه دامنه و هاست نوبت به ایجاد سایت می رسد با ایجاد سایت فروشگاهی ابتدا سیستم مدریت محتوا وردپرس را بروی هاست نصب کنید برای نصب وردپرس میتوانید به پشتبان هاست تیکت ارسال کنید یا اموزش های مربوط را در گوگل دنبال کنید ما هم در مقاله جدا این اموزش را ایجاد خواهیم کرد. بعد از نصب وردپرس نوبت به نصب افزونه ووکامرس که میتوان یک سیستم نسبتا خوب مدیریت فروشگاه است را برروی وردپرس نصب کنید تا این مرحله 80 درصد کار اماده است! هزینه وردپرس و ووکامرس رایگان است. 4خرید قالب مناسب فروشگاه اینترنتی

بعد از تهیه دامنه و هاست نوبت به ایجاد سایت می رسد با ایجاد سایت فروشگاهی ابتدا سیستم مدریت محتوا وردپرس را بروی هاست نصب کنید برای نصب وردپرس میتوانید به پشتبان هاست تیکت ارسال کنید یا آموزش های مربوط را در گوگل دنبال کنید ما هم در مقاله جدا این اموزش را ایجاد خواهیم کرد.

بعد از نصب وردپرس نوبت به نصب افزونه ووکامرس که میتوان یک سیستم نسبتا خوب مدیریت فروشگاه است را برروی وردپرس نصب کنید تا این مرحله 80 درصد کار اماده است!

هزینه وردپرس و ووکامرس رایگان است.

4خرید قالب مناسب فروشگاه اینترنتی

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی

بعد از انجام مراحل گفته شده نوبت به خرید قالب مخصوص فروشگاه اینترنتی می شود برای این کار میتوانید از سایت راست چین یک سایت معروف و معتبر هست استفاده کنید و قالب های با کیفیت مناسب را برای فروشگاه انلاین خود انتخاب کنید اکثر قالب ها به صورت بسته نصبی اسان هستند یعنی نیاز نیست شما به صورت دستی مرحله نصب وردپرس را انجام دهید ویا در ازای گرفتن هزینه کم می توانید از طراح بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

هزینه قالب با توجه سطح ان از 40هزار تومان شروع و تا 250 هزار تومان متغییر است.

 

 

منبع
بیرتو
لینک کوتاه
https://birto.ir /?p=1080

48 نوشته
مدت زیادی در ضمینه تولید ومدیریت محتوا فعال هستم دانشجوی نرم افزار علاقه مند به طراحی وب

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند